Zapraszamy do udziału w sześciu bezpłatnych interaktywnych warsztatach komputerowych online realizowanych w ramach projektu „Historyczne ogrody Małopolski w naszej pamięci i fotografii”.

Tematem szkoleń jest:
poszerzenie wiedzy o nowych technologiach pod kątem cyfrowej edycji zdjęć (wykorzystanie odpowiednich programów komputerowych, skanowanie, itp.);
• wybór najciekawszych zdjęć pod kątem tematyki Projektu;
• wspólne tworzenie tematycznej prezentacji multimedialnej oraz wirtualnej wystawy zdjęć z własnych albumów;
• przybliżenie zasad umieszczania materiałów na stronie internetowej ogrody.tpnk.org.pl

Zajęcia rozpoczną się 3 listopada 2020 r. (godz. 9.00 – 10.30) i będą prowadzone dwa razy w tygodniu (wtorki, czwartki) z wykorzystaniem programu Zoom.

Terminy: 3, 5, 10, 12, 17, 19 listopada (godz. 9.00 - 10.30)

Zgłoszenie wyłącznie poprzez FORMULARZ ZAPISU>>>

Prowadzenie:
Artur Kustosz - Mobilny Doradca Sektora 3-0, Latarnik Polski Cyfrowej, doradca organizacji pozarządowych we wdrażaniu technologii w organizacjach społecznych, realizator projektów kierowanych do osób starszych.

Osoby biorące udział w zajęciach powinny posiadać:
1. Wiek 60+,
2. Dostęp i podstawową znajomość obsługi komputera i internetu,
3. Kamerę internetową, mikrofon oraz słuchawki (mogą być wbudowane w laptopa)

UWAGA: liczba miejsc ograniczona! Pierwszeństwo mają uczestnicy warsztatów historyczno-genealogicznych oraz osoby przesyłające zdjęcia na Wystawę Fotografii.

Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail, zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.