Przedłużony do 26 listopada 2020 r. termin nadsyłania zdjęć!

Zapraszamy do udziału w tworzeniu wystawy fotografii z domowych kolekcji i archiwów mających związek z tematem projektu "Historyczne ogrody Małopolski w naszej pamięci i fotografii", równocześnie traktowanych szerzej pod względem geograficznym, obejmujących polskie ogrody historyczne.

Prosimy Państwa o przesyłanie autorskich zdjęć (nie tylko) małopolskich ogrodów (dworskich, wiejskich, przyklasztornych, itp.), będących interesującymi miejscami pod względem kulturowym i przyrodniczym, ale równocześnie wzbudzających Wasze emocje poprzez powiązanie ich z indywidualnymi historiami, wolnym czasem, rodzinną tradycją, zainteresowaniami.

Razem stwórzmy wystawę, jakiej jeszcze nie było!

Mogą to być zarówno zdjęcia aktualne, jak i te z przeszłości, archiwalne. Często może nieznane, ale istniejące w Waszej pamięci i zbiorach fotograficznych, miejsca i ludzie, którzy dla Was są ważni i chcielibyście właśnie na nie zwrócić uwagę odwiedzających wystawę.

Wybrane zdjęcia będą umieszczone na wystawie w budynku Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Uczestnicy szkoleń komputerowych stworzą swoje indywidualne wystawy wirtualne, które zostaną zamieszczone na stronie internetowej projektu Ogrody oraz "Szkoły @ktywnego Seniora-S@S"

Szczegóły w Regulaminie:

REGULAMIN >>>